איך בוחרים דלת כניסה?

דלתות כניסה באשדוד

לפני שאנו באים לבחור דלת כניסה לבית אנו צריכים לברר דבר חשוב והוא:

בחירת דלתות כניסה באשדוד, האם דלת הכניסה מחוץ לבית או דלת הכניסה בתוך בנין?

דלת כניסה שנמצאת מחוץ לבית צריכה להיות מוגנת מנזקי שמש וגשם, כדי שדלת הכניסה תהיה מוגנת מנזקי שמש וגשם צריך להתקין לדלת הכניסה מגן על ידי פרגולה וכדומה שימנע את מגע השמש והגשם מדלת הכניסה וכן לצבוע את הדלת בצבע בתנור מה שמוריד את הנזק מדלת הכניסה מחשיפה לשמש וגשם. ולכן לא יהיה רצוי להתקין דלת כניסה מעץ לדלת כניסה שתהיה חשופה לנזקי טבע אלא אם צבעו אותה בצבע מיוחד נגד נזקי טבע הגם שדלת כניסה מעץ  תצטרך טיפול יותר תדיר לשמור על תפקודה ויופייה. מה שאין כן בדלת כניסה שנמצאת בתוך בנין כך שלא חשופה לניזקי טבע שונים יש מרחב תמרון בבחירת דלת כניסה לבית ניתן לשלב בדלת הכניסה עיצובים מעץ או לעשותה את כל הדלת כניסה מעץ במבחר עיצובים וגילופים שאפשר לעשות בעץ מה שנותן עוצמה ויופי מיוחד לדלת וכן על ידי  שילוב חלונות זכוכית לדלת הכניסה מה שנותן לדלת הכניסה ובפרט לבית עיצוב מיוחד. כל אחד מאתנו מתבונן לכל מקום שמגיע קודם כל על הדלת, דלת הכניסה נותנת לנו השראה מה יש בתוך הבית איך עיצוב הבית יראה פחות או יותר לפי דלת הכניסה.

אנו בדור איי אל נעשה את מייטב יכולתנו להתאים לכם את דלת הכניסה ודלתות פנים שתתאים  עבורכם ממיטב החברות המייצרות דלתות כניסה ודלתות פנים במחיר הוגן. 

להלן גלרית דלתות כניסה באשדוד שמיוצרות ע״י רב בריח ומשווקות ע״י דלתות דור איי אל, דלתות בעלות תו תקן ישראלי דלתות כניסה באשדוד המעוצבות בטוב טעם וברמת גימור גבוהה

דילוג לתוכן