להתראות:

העבודה 69, אשדוד​

להשתמע:

08-9967297

להתעדכן:

א׳ ב׳ ד׳ ה׳ 9:00-19:00
ג׳ ו׳ 9:00-13:00

פותחים דלת לעולם של שירות ברמה אחרת

לא רבים יודעים, אבל כל מי שביצע עבודת בניה ושיפוץ בביתו יוכל לספר לכם שבחירת והתקנת דלתות הכניסה והפנים הם הפיניש האחרון שקובע את מראה הבית ואת איכות החיים והנוחות של הדרים בתוכו.

למרות שממבט ראשון זה נראה פשוט אחרי כל גמר עבודות התשתית, ניסור הבטון, החשמל, המים וכל יתר העבודות המורכבות הדורשות ציוד מכני כבד וזמן עבודה ממושך…ואתם שואלים את עצמכם: מה הבעיה? בוחרים מה שהכי יפה ואולי גם זול, מתקינים בכמה דקות וזהו.

אז זהו שלא, התקנת דלתות דורשת מומחיות ספציפית ומיומנות גבוהה ובעיקר דיוק של פלס. כל סטייה של מ"מ משפיעה ישירות על זווית הדלת, פתיחתה וסגירתה, כיוונון הלשונית והידית והרכבת המסגרת.

התקנת הדלתות מתחילה בניסור מותאם אישית של המסגרות והמשקופים ע"פ מידות  מדוייקות של פתחי הדלתות בשטח, התקנת צירים, כיוון דלת, התקנת משקופים וכיוון זוויות, לשוניות וידיות, חיזוק ובדיקה של נוחות נעילה וסגירה ושימת לב לכל הפרטים הקטנים בהתקנה.

ב"דלתות דור אייאל" המומחים לשיווק והתקנת דלתות כניסה ופנים, תקבלו שירות מעולה של צוות סופר מקצועי, מדוייק וסבלני שמשקיע בכל דלת ודלת את מיטב ההתאמה וההרכבה שתבטיח לכם בטיחות, נוחות ואיטום מקסימליים, יופי וליטוש, איכות וחוזק לאורך שנים ארוכות.

ב״דלתות דור אייאל" תמצאו מגוון רחב של דלתות בכל הרמות וכל מטרה לצד שירותי התקנה מעולים, שירותי ייעוץ והתאמה אישית ועמידה בלוחות זמנים עם שירות עד הבית לכל מקום בארץ.

אז אל תסגרו עם אף אחד לפני שפתחתם את הדלת למומחים של "דור אייאל" ☺

דילוג לתוכן